Vaše časté dotazy

O půjčku Via SMS může požádat každý, kdo je starší 18 let a má české občanství. Požaduje se bydliště v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon - nic dalšího už není potřeba.

Noví zájemci o půjčku mohou požádat o částku až do 8 000 Kč. Pokud se zařadíte mezi věrné klienty, bude se váš úvěrový limit postupně navyšovat, a to až do 30 000 Kč.

O půjčku můžete požádat dvěma způsoby. Zaprvé je možné vyplnění žádosti online, kterou podáte přes speciální webový formulář. Stálí klienti mohou žádat také přes SMS.

Ne, využití finančních prostředků je neúčelové. Peníze tedy můžete použít na cokoliv.

K žádosti o půjčku není nutné předkládat potvrzení o příjmu a poskytovatel ani nepožaduje uvedení jeho výše. Je tedy na vás, abyste posoudili, zda jste schopni půjčku ve stanoveném termínu splatit.

Nejsou. Půjčka poskytováná baz ručitele i bez zástavy.

Předčasné splacení půjčky je samozřejmě možné, a to zcela bez poplatků.

Termín splatnosti půjčky si můžete odložit 7, 15 nebo 30 dní. Poplatek je zde stanoven procentuálně z výše úvěru (nejméně 15 a nejvýše 30 %).

Poplatek 1 Kč se platí po schválení žádosti o půjčku, kdy je potřeba ověřit bankovní účet, na který budou peníze zaslány. Ověřuje se, zda tento účet patří skutečně vám.

Půjčku je možné splatit na bankovní účet společnosti.U bankovního převodu počítejte na cestu peněz až dva pracovní dny.

Peníze se vyplácejí do 15 minut od schválení žádosti o úvěr. Výplata prostředků probíhá nonstop.

U ViaSMS.cz vám bude vytvořen vlastní uživatelský účet, ve kterém můžete stav svého úvěru zkontrolovat.

K zamítnutí žádosti o úvěr může vést nedostatečný věk žadatele nebo jiným způsobem ovlivněná nízká bonita. Pokud u Via SMS už nějaký úvěr čerpáte, rovněž to způsobí zamítnutí nové žádosti, dokud stávající úvěr nesplatíte.

Reklama ViaSMS.cz